| xxnpc a întrebat:

Incerc sa instalez IMVU dar imi apare NSIS error cum scap dea ea?(ps :am incercat si cu run )

4 răspunsuri:
| RyGoLeTa a răspuns:

Din experienta mea te sfatuiesc fara suparare sa nu mai dai pe run...
Umpli calculatorul de virusi.

| IndiferentXD a răspuns:

Trebuie redenumit folderul unde este descarcat IMVU, folderul mai exact nu trebuie sa contina diacritice, deci ii schimbi numele la folder, aa si ar fi bine sa-i scoti si kit'ul de instalare din acel folder si il pui pe desktop. apoi Run!

| xxnpc explică (pentru IndiferentXD):

Ce folder ca eu am doar installu atat?

| Against a răspuns:

Stai cuminte. Iti virusezi calculatorul degeaba.