| Tsunade99 a întrebat:

Inna, Elena Gheorghe, Alex si altii au inceput sa fie cunoscuti prin marea britanie si europa, mai ales Inna, voi ce credeti, vom reusi vreodata cu muzica romaneasca sa ne facem mai cunoscuti, si cand cineva din alta tara spune romania celalalt sa se gandeasca la ceva mai cunoscut?

2 răspunsuri:
| ponturi a răspuns:

Cei carora le ascultam piesele nu fac muzica care prinde in Europa, majoritatea comanda piese la Dj Tavo din Spania, piese pe xare dau intre 3 si 10 mii de euro.

| NuMaCheamaToni a răspuns:

Nu cred.au fost O-Zone cunoscuti chiar daca au cantat in romana.artistii romani sunt cunoscuti deoarece canta pe engleza.