| anonim_4396 a întrebat:

Instagram nu mai merge de pe pc? Cand sa imi fac cont intra in erori se reseteaza automat pagina sau da erori de confirmare cu numar de telefon.

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă vrei să îți faci un cont nou, atunci foloseste telefonul, fiindcă PC-ul (uneori) poate da erori, ori functionează dificil, atunci când folosesti Instagram. Zilele trecute au fost niste probleme pe-acolo, nu se puteau trimite mesaje, îmi "pâlpâia" pagina. In schimb, pe telefon functiona perfect. Deci, foloseste telefonul.

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Am reusit in final da am facut ceva setari, din "inspect". Dar m-am lovit de o problema Am tastat repetate ori numele la o persoana (unde erau vreo 5 conturi diferite la acelasi persoana -cred) si dupa un timp nu mai puteam accesa paginiile de la numele respectiv (arata ca se porneste pagina dar nu se mai incarca) Nu am interactionat cu persoanele respective deci nu aveau cum sa ma blocheze, probabil nici nu erau online Care ar putea fi explicatia?

| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă dai o căutare de pe un alt browser, intâmpini aceeași problemă?
Ai incercat să te deloghezi și apoi să ii cauti numele, ca să vezi dacă situatia e la fel? Delogat, îi poți vedea numele, avatarul și numărul de urmăritori?

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

Da, delogat da si nu e vb de 1 persoana ci de vreo 5 cu nume asemanator doar cu terminatii diferite

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Mie îmi merge thinking

| AdrienWH a răspuns:

Salut! Mie imi merge. Incearca in alt browser.