| anonim_4396 a întrebat:

Interesul si scopul acestui site e de a ne ajuta intre noi. Ma deranjeaza votul "stupid". Mi se pare un pic jignitor pentru cei care isi dau silinta sa raspunda corect, si totusi isi iau "stupid". E adevarat ca unele raspunsuri merita din plin acest calificativ. Eu as zice: "bila neagra", "gresit", "nu ne intereseaza parerea asta", "uritel raspuns"... Propuneti si voi alta denumire pentru acest fel de vot...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

IGNORE? Am luat si eu stupid, desi nu trebuia, dar daca sunt unii pe aici care vor numai raspunsuri care sa-i unga la inima este treaba lor!
Eu voi raspunde in continuare!

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

"Stupid" suna mai taiosdevil
Asa putea sa fie si "eronat"winking

| Silvia a răspuns:

Dar lasa-l asalaughing. Este pus pentru raspunsurile stupide, care cred ca ati vazut toti ca nu ducem lipsa de elelaughing.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Şi eu am luat stupid la o întrebare cu răspuns corect (era matematică, totuşi), iar un răspuns greşit avea 2 de folositor şi 4 de inteligent.se mai întâmplăhappy

| luiza a răspuns:

Sunt de acord cu tine. As fi de acord mai degraba cu "banal" decat cu "stupid".

| Bishop a răspuns:

hee hee deci esti nou, n-ai prins vremea cand era votul "retardat" in loc de "stupid" tongue

| zorialbi a răspuns:

Ce zici de: necorespunzator sau inadecvat?

| Alphawolf a răspuns:

Este totusi un vot care este necesar pentru a fi o oarecare balanta. Modul de folosire nu este chiar cel mai corect dar nu putem fi toti pe aceeasi lungime de unda. Ce ma deranjeaza este faptul ca foarte multi folosesc votul 'stupid' pentru a se apara, am observat asta in special la persoanele care isi apara credinta ceea ce nu este logic.

| danbnz a răspuns:

Asta mi-a placut... "ignore"... super, "stejara", ai gasit cuvintul care imi statea pe limba. Parca suna mai blind "ignore" decit "stupid". Asa e si in viata reala, daca dai de un "prostanac", nu te pui la mintea lui pentru ca ii dai satisfactie, e mai bine pentru toti sa-l ignori.

| danbnz a răspuns:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri, asta inseamna ca va pasa!

| UndercoverGirl_1581 a răspuns:

Poi cuvantul stupid este perfect, de exemplu intrebi ceva, vorbesti frumos, si vine unu si te critica ca ce ca cum si asa... dai stupid, penibil mai degraba dar nu estehappy am patit si eu, mai is unii destepti care se leaga d tine fara ca macar sa aiba habar despre cine comenteaza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu toti sunt interesati de a lamuri pe cel care pune intrebarea, unii vrand doar sa achizitioneze puncte. Cam astea au fost criteriile pentru care am dat pana acum stupid.
Daca te referi la ceilalti care dau supid, o fac doar pentru ca nu sunt de aceeasi parere cu cel care a raspuns, fiind in necunotiinta de subiect, asa li se pare si nu trebuie condamnati. Nu este o rusine sa iei stupidhee hee.