| Chrystyne a întrebat:

Intr pentru fete:
Ce parere aveti despre baietii Emo? >:-

12 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Nu sunt pe placul meu, atat pot sa zic

| LostInDreams a răspuns:

Nu am nimic cu ei, doar ca nu sunt chiar genul meu, mie imi plac baietii in geaca neagra de piele, dar nu cu 100 de piercuri sau de astea. Oricum nu comentez, nu vreau sa jignesc.Stilul si-l alege fiecare

| AliceHappyGirl a răspuns:

Nu am nimic cu ei. Chiar imi place stilul lor. Important este sa fie niste tipi ok, de treaba.

| elasexygagica a răspuns:

Moama, ma ud toata cand ii vad love struck

| AdelinaC a răspuns:

Aceeasi parare ca si la ceilalti pana la urma sunt tot baieti indiferent cum s-ar imbraca

| Turquoise a răspuns:

@elasexygagica, inca mai faci pe tine?laughing

Revenind la intrebarea ta @ChRySsY, depinde de baiat.Nu ma impresioneaza prea mult freza.

| AnaBejenaru a răspuns:

Pai imi place stilul lor si cum arata, cum se imbraca, cum gandesc(in afara de faza cu taiatul)ii consider foarte cool. dar uitate putin pe youtube la filmul summer land cum arata jesse mccartney, dintre un baiat emo si un baiat ca jesse las alege pe jesse...

| yoyodedeea a răspuns:

Eh. o frustrata in varianta masculina...(tin sa mentionez ca nu toti imi lasa impresia asta. unii sunt chiar ok)
asta e pentru aia care tind spre extremlaughing..."ma tai","sufar","nimeni nu ma vrea/iubeste/intelege"tongue

| NoAntidote a răspuns:

Pai. mie una imi plachappy
Dar depinde de comportamentul lor!
winking

| SixXx a răspuns:

Sunt mega draguti!

| SixXx a răspuns:

Imi plac!love struck

| andre_7731 a răspuns:

confused Depinde de baiat!