| andrutza99 a întrebat:

Întrebare adresata fetelor:
Ce ati face daca J. B. v-ar saruta deodata fara voia voastra?

Răspuns Câştigător
| airflower a răspuns:

I-asi da cu ceva in cap!

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Trivia/Amuzante e cu o categorie mai sus.

| AngeLofDeaD a răspuns:

laughing
intrebarea aceasta trebuie adresata fanilor biberonel si eu una nu sunt
daca ar face asta mas intoarce spre el si i-as trage o palma intrebandul ce la apucat
dupa care m-as duce acasa si as voma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu as reactiona in niciun fel cel mai probabil. Data viitoare incearca sa postezi intrebarea la categoria adecvata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-as trage un pumn si i-as da un picior intre cracilaughing

| Siyah a răspuns:

Da cine e J.B? Daca te referi la o sticla de bautura... as raspunde cu cea mai mare dedicare laughing