| anonim_4396 a întrebat:

Întrebare adresată în special adminilor acestui site, dar și utilizatorilor...

Nu vi se pare TOTAL INJUSTĂ această măsură de a șterge întrebările CARE chiar caută un răspuns? (Cu atât mai mult dacă caută unul urgent și mai amplu, pe Măsura PROBLEMEI? )
E "Toți Pentru Unu" sau NU?

Și mai ales de ce adminii ar fi cei mai în măsură să aleagă, în cazul în care un utilizator repetă o întrebare (pentru motivul menționat mai sus!), amândouă întrebările primind răspunsuri și fiindu-le desemnate răspunsurile câștigătoare! de către utilizator - Care dintre acestea i-a fost cel mai de folos utilizatorului?

Cum pot ei APRECIA acest lucru?
Nu suntem Toți Pentru Unu?

Ci utilizatori vs admini?

(Înțeleg de exemplu măsurile luate împotriva utilizatorului "PsihologBogdan", sau cum lo fi chemat!
Dar nu înțeleg aspectul de mai sus... Dau și exemplu, EXPLIC! Pe larg situația, dacă admini nu îmi vor șterge aceasta întrebare, evident din exces de zel!
În acest caz, PROMIT că în scurt timp (câteva săptămâni sau chiar zile ) fie îmi închei contul definitiv, fie plec și mă întorc "la anul", am și altceva de făcut cu viața mea, pot să îmi pierd timpul și altundeva!

Mulțumesc pentru înțelegere, și aștept, evident REACȚII! ( & RĂSPUNSURI), voi vedea de care...

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai ba da, insa... ce intrebari care cauta raspuns? Sunt destul de sigur ca intrebarile care cauta raspuns (si chiar si cele care nu cauta), daca respecta regulamentul... nu au fost sterse.

| dinaprilie a răspuns:

Nu toate sunt sterse de admini aka real people. Mai sunt si admini aka boti/ai …asa ca.