| vreauTotulSauNimic a întrebat:

Intrebare adresata mai ales baietilor! Daca o fata poarta aparat dentar ati incepe o relatie cu ea sau considerati asta un mare defect?
Dar vreau parerea sincera, va rog, nu vreau sa spuneti ca da doar ca sa va aleg raspunsul castigator. Va rog spuneti-mi opinia voastra si argumentati.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Dar daca are aparat dentar, inseamna ca are ciuma? Daca fata respectiva ma atrage prin calitatile, comportamentul ei si fizic, de ce nu? Nu vreau fundita.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Criteriile mele de ordin fizic:
1. Să aibă peste 140 de cm înălţime
2. Să aibă sub 100 de kg
3. Să nu aibă defecte fizice grave (handicapuri) cum ar fi mers anormal pronunţat, membre lipsă, etc.
4. Să nu aibă boli cronice transmisibile sexual: HIV, Hepatită B, etc.
5. Să nu o cheme Miruna.
Aparatul dentar? Irelevant! Doar n-o să-l poarte toată viaţa, în vreme ce defectele enunţate de mine mai sus, le poartă toată viaţa happy.
Salutare!

| foxi a răspuns:

In primul rand e prost spus o relatie! Ai incepe o prietenie sau relatie de prietenie, ca altfel te gandesti la o relatie sexuala!
Aparatul dentar nu este un defect, deci raspunsul e da!