| Maria209 a întrebat:

Întrebare băieţilor,după opinia personală a fiecăruia, ce haine vă place la fete.Am nevoie de exemple exacte.Şi da vă rog să nu scrieţi că nu asta e cel mai important, pur şi simplu vreau să ştiu opibia voastră.

Răspuns Câştigător
| SG1995 a răspuns:

Well ca să mă atragă o tipă în primul rând ar fi bine să nu poarte un machiaj strident, renunță la oja stridentă aiurea e de prost gust.
Cât despre împrăcăminte:
Niste pantaloni decenți (nu rupturi) care să te avantajeze. O cămașă sexy iarăși e ok cu un mic decoteu, să atragă puțin atenția, dar să nu fie vulgar. În plus ceea ce porți depinde mult de context. Eu mie unul îmi place femeia naturală, asta nu înseamnă păroasă, dar căteva fire de păr nu strică mai ales în zona crepusculară. Desi evită să ai terci la subraț mai ales dacă porți ceva cu mânecă scurtă. Știu pe una care avea câteva fire si nu avea mânecă la tricou. Faptul că tipa nu acorda multă atenție exteriorului era un turn-on.

6 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

In general ceva larg in partea de sus si mai pe corp in partea de jos.

| mentholinks a răspuns:

Bikini.

| aimullah123 a răspuns:

Imi place sa vad femei imbracate cu haine decente in care sa se simta bine, relaxate.

Ex:
https://starshiners.ro/....../S039650-4

| Jay1 a răspuns:

Fuste mini şi tocuri înalte!

| DoarAlin a răspuns:

Blugi, sau jeans.

| AlMaDi a răspuns:

Unele care o avantajeaza si pe care poate sa le poarte cu atitudine.