| Ciucurel69 a întrebat:

Intrebare doar pentru fete.
Cat de mult conteaza pentru voi fetele ca baiatul cu care sunteti sa aiba o masina?
Va rog fara chestii de genul daca exista iubire numai conteaza daca are masina sau nu.

3 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Mai.iubirea nu are nici o legatura cu masina. Adica nu te mai indragostesti ca nu are masina sau ce? Masina e un obiect util, dar asta nu e un criteriu dupa care sa iti faci un iubit. Eu un singur iubit am avut cu masina, si si-a vandut-o si pe aia. Daca vorbim de fete ce cauta situatia materiala atunci e altceva. Eu personal nu imi aleg iubitul in functie de ce bunuri detine, pentru ca sunt o fire caruia nu ii place sa gaseasca tot de-a gata. Imi place sa muncesc pentru ceea ce am, sa simt ca e al meu, altfel nu ma simt bine in lucrurile altuia.

| Wøodenpints a răspuns:

Pentru multe nu contează dacă are sau nu maşină, conteaza ce maşină are. Adică, dacă e bemveu sau nu e bemveu.

| isabelabela a răspuns:

Sincer pentru mine nu conteaza nici daca are haine de la zara ca nu ma uit, poate sa me atraga doar prin comportamentul lui fata de mine in rest... faza cu masina cred ca-i mai mult pe interes