| anonim_4396 a întrebat:

Întrebare pentru băieți: Vouă vă plac fetele mai feminine sau alea mai bărbătoase? (la comportament mă refer)

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu alea sincere indiferente de cum sunt

| OldSoul a răspuns:

Personal feminine, cat mai feminine.

Răspuns utilizator avertizat
| vodami92 a răspuns:

E ok sa fie feminine dar totusi mai putin pisicoase de astealaughing

| DjNick112 a răspuns:

Eu prefer fetele mai feminine. Acum depinde de fiecare ce inseamna "mai feminine", mai pe scurt, sa se respecte pe sine, daca se respecta asta inseamna ca nu fumeaza, nu bea si nu s-a culcat cu vreun badaran(asta inseamna ca nu-si bate joc de trupul eu, mare lucru) si bineinteles sa fie si feminina la comportament.

Pentru mine fata este o creatie mai deosebita si o respect foarte mult, pentru mine nu e doar un instrument de pat cu care sa imi satisfac placerile, din cauza asta am aceste pretentii (y)

| anonim_4396 explică (pentru DjNick112):

Mie imi plac mai mult fetele masculine. Adica alea cu mult tuper, cu gura mare, care injura tot timpul, care beau, care fumeaza, care iubesc fotbalul, batause, care sa isi spuna punctul de vedere fara a avea vreo retinere, care sa joace jocuri pe pc, sa fie studioase, sa le placa filmele bune si care sa nu poarte rochii sau pantofi cu toc sau fuste sau orice accesoriu specific femeilor si sa nu aiba nici machiaje prea multe. Genul ala de fete imi plac mie dar nici cele mai feminine nu imi displac dar le mai prefer pe alea mai masculine. Dar fiecare cu gusturile lui.

| DjNick112 a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact (y)

| BaiatDeGaşcă a răspuns:

Feminine Lol rolling on the floor Ca daca is prea bărbătoase s-ar putea sa dorm la usarolling on the floor

| MySelf94 a răspuns:

Feminine, dar nici foarte pisicoase.

| anonim_4396 explică (pentru MySelf94):

Alea "pisicoase" sunt oribile.

| iGoxi a răspuns:

Feminine.

| Jack99 a răspuns:

Mie imi plac fetele dezghetate cu care e usor sa vorbesti.

| MCEdward a răspuns:

Între doi oameni, există partea dominantă și submisivă (dominată). Feminitatea este o latură, probabil mai sensibilă, grațioasă și implicit mai vulnerabilă (impropriu spus).
Pe scurt, băieților le plac fetele feminine, însă depinde de individ dacă mai dominantă sau mai docilă, ține de tine să găsești tipul de care aparține băiatul.

| Claudiu_Pohoata_1995 a răspuns:

Alea mai barbatoase