| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti (am vazut ca se poarta): top 10 femei pe care nu le-ati da jos din pat ever.

Răspuns Câştigător
| Gregory a răspuns:

Salutare! Clasamentul meu se prezinta astfel:
1. Thalía;
2. Jennifer Hawkins;
3. Aishwarya Rai;
4. Nicole Kidman;
5. Halle Berry;
6. Tyra Banks;
7. Charlize Theron;
8. Adriana Lima;
9. Beyoncé;
10. Monica Barladeanu.
Nu va mai abateti de la subiect si raspundeti la intrebare (cei care nu au facut-o pana acum)!

32 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Acum nu stiu daca o sa ma credeti sau o sa radeti dar daca te referi la persoane la care pot sa am "acces'' este clar no1 sotia mea iar daca te referi la vedete ar fi Britney Spears, Shania Twain, Aguilera.

| r8driver a răspuns:

Daca sa avea o prietena cred ca mear fi de ajuns.

| r8driver a răspuns:

OK. Vezi ca Angelina se scrie cu litera mare.Si sa-ti spun ceva {Daca mama ta ar fi murit cand tu aveai 3 ani si tatal tau nu te-ar fi dat la scoala crezi ca tu ai fi stiut acum sa scrii}
Stiu ca nu e problema ta ca nu am eu nici o clasa, dar nu e nici problema ta ca sa ma corectez.
Am vrut sa-ti dau un raspuns... dealta data am sa fiu mai atent cui raspund la antrebari. Ami cer scuze.

| r8driver a răspuns:

A-mi cer scuze dar totusi ce anseamna{CRATIMA}ca nu stiu.

| r8driver a răspuns:

Domnisoara profesoara vedeti ca la categoria adolescenti cineva a pus o intrebare si cred ca a gresit un cuvant.

| r8driver a răspuns:

Profa de ce? Dmonik

| titusfresj a răspuns:

1-10. Megan Fox
mai trebuie' sa zic ceva?laughing

| Skadred a răspuns:

10. Eva Angelina, 21 de ani, California, pozitie preferata: doggy

9. Hillary Scott, 26 de ani, Chicago, Illinois, prefera "dirty sex"

8. Sylvia Saint, 33 de ani, Cehia, prefera... femeile

7. Jesse Jane, 29 de ani, Texas, prefera filmele soft

6. Audrey Bitoni, 23 de ani, California, prefera scenele soft, cu femei

5. Veronica Zemanova, 34 de ani, Cehia, produce si joaca in filme soft

4. Nikki Benz, 27 de ani, Ucraina, prefera "hardcore sex"

3. Briana Banks, 29 de ani, Germania, prefera sexul in grup

2. Tera Patrick, 33 de ani, Great Falls, Montana, adepta sexului "interracial"

1. Jenna Jameson, 35 de ani, Las Vegas, celebra pentru scenele de sex oral

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Catalin, mie nu "mear" fi. Iti vand un pont. Stapaneste gramatica si angelina jolie iti va cadea la picioare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1.Belene Rodriguez(pe asta as lega-o de calorifer sa nu mai iasa din casalaughing )
2.Kylie Minogue
3.Britney Spears.
4.Christina Aguilera
5.Corina Caragea
6.Andra
7.Cristina Spatar...(cred ca asa se numeste)
8.Andreea Balan
9 si 10 bebelusele de la cronica carcotasilor, sau bebelusele de la Stricia la notizia(e o emisiune ceva in gen la cronica carcotasilor dar e zi de zi.happy )

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Catalin, spellcheck.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai si daca nu o dau jos din pat "ever" eu ce as mai manca de exemplu? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si, catalin, iti multumesc. Nu stiam ca se scrie cu majuscula. M-ai desteptat. Oare jolie se scrie cu majuscula? Ca nu stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt inca. Bine ca esti tu frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Furni, topul sa fie de aici de pe TPU, sau in general? laughing
@catalin-daca cineva ti-a atras atentia, a facut-o intr-un mod constructiv. Tu daca doresti sa-i atragi atentia, la randul tau, macar incearca sa scrii corect gramatical.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Of, criticule, cata dreptate ai...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@catalin
http://dexonline.ro/search.php?cuv=cratima

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi, enigma. cu unii ma descurc si singura.rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@furni-abia acum imi dau seama de ce ai ramas tu fara Audi A4, ca te-am sustinut noi. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am venit, mai Cataline, profa sunt! Unde? Zi, tu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Enigma, vreau A6. se poate?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Enigma, fa un top care sa rupa patul! Preferabil nu al meu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@catalin, exact de ce ai tu nevoie...de limba romana! tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ok.
1. Sandra Bullock
2. Sandra Bullock
3. Sandra Bullock
4. Sandra Bullock
5. Sandra Bullock
6. Sandra Bullock
7. Sandra Bullock
8. Sandra Bullock
9. Sandra Bullock
10. Sandra Bullock

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Catalin, inainte de cratima ar fi necesar sa stii ca "anainte" nu -i un cuvant din limba romana. Cred ca e din fiji, dar nu-s sigura.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gregory, iti dau fundita, dar s-o pui tu pe locul 7 pe cea mai tare?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sotia mea e pe primele 125 de locuri, urmata indeaproape de iubita mea, pe urmatoarele 344.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pot sa-mi exprim si eu frustrarea si sa fac un top ten? cu barbatii cei mai barbati?!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Greseala.doar sotia. celelalte au ele ceva de le arunca din pat atatia.am ajuns sa nu le mai percep ca pe niste superstaruri ci ca pe niste prostituate de lux.fiindca au un numar destul de mare de casatorii de copii, de amanti, de fanisi de bani.