| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti/barbati: Ati fi mai atrasi de o fata careia ii place sa joace fotbal si se mai uita din cand in cand si la meciuri? Sau nu?

Răspuns Câştigător
| Roxin a răspuns:

Buna!

Personal, nu imi place fotbalul. Dar, nu vad nimic anormal in ceea ce ai spus tu. Decât o plângăcioasă si disperata dupa seriale idioate cu actori dupa care ii curg balele de inunda doua etaje, mai bine o înjuratura cand boul ala nu da o pasa bine.
Părerea mea.

O zi buna!

| anonim_4396 explică (pentru Roxin):

Big Like! happy

| Roxin a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa fie primit!

10 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu neaparat, imi place fotbalul si de-a lungul timpului am intalnit fete care se mai uitau la meciuri, dar ele nu stiau jucatorii, echipele laughing)

Daca ii place sa joace o apreciez sau... dar nu ma atrage asta la ea.

| RAY a răspuns:

Normal ca m-as bucura sportul este sanatos, acum cu atractia = 100% aspectul fizicul nu ceea ce face persoana aia, degeaba joaca fotbal daca nu e frumoasa, atractia e inconstienta nu e constienta, eu as fi atras intelectual de o fata curioasa, fieare cu ale lui

| Drimmero a răspuns:

Oho...iubesc fetele astea! Daca e tunara, o iubesc pe vecie!

| RainmakerX a răspuns:

Nu vad vreo problema in asta.
E de 10 ori mai bine decat sa se uite la "Bahar viata furata".

Cel putin stiu ca nu o sa tipe la mine cand fac antrenamentele. *karate*

| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

Lol

| ShaOfHatred a răspuns:

Nope. Asta doar din cauza ca nu imi place football-ul.

| Panzer1945 a răspuns:

Logodnica mea este dinamovista inraita, urmareste meciurile din campionat. Nu ma deranjeaza. Ps : mie nu imi place fotbalul happy

| anonim_4396 explică (pentru Panzer1945):

Eu tin cu Steaua laughing Si ce sport iti place? Mie pe langa fotbal imi mai place scrima si snowboarding.