| anonim_4396 a întrebat:

Întrebare pentru fete: Merge ti de obicei pe stadioane la meciuri de fotbal? Vad multe domnisoare cind se dau meciuri la televizor, ca sunt si ele prezente pe stadion, le place fotbalul s au merg asa ca nu au ce face acasa. Mersi pentru raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| Tinna666 a răspuns:

Am fost o singura data.dar nu imi place, nu inteleg fotbalullaughing

12 răspunsuri:
| DanaQ a răspuns:

Probabil ca le plac atat atmosfera de pe teren, cat si fotbalul celor care aleg sa mearga la meciuri. Altele poate merg o singura data din curiozitate sau poate ca fac parte dintr-un grup de prieteni microbisti si daca ei merg, merg si ele. E mai distractiv cu cei aproape tie, in grup! happy Eu n-am fost si nici nu-s curioasa datorita atmosferei nebune de acolo. happy Prefer sa ma uit la un meci de acasa, la TV, desi nu pot sa spun ca imi place in mod deosebit sau ca inteleg acest sport. Imi place mai mult sa observ lupta jucatorilor si reactia suporterilor in momentele cheie ale meciului. happy

| InVisible99 a răspuns:

Mie mi se pare aiurea sa merg sa stau in frig/cald cu idioti care injura pe langa tine si poate si prinzi o bataie pe langa tine doar sa stai in curul iubitului, dar sunt multe care merg pentru asta laughing eu am mers la doua meciuri si am mers ca eram stelista pe generatia lui Dica

| RareşTPUro a răspuns:

Sunt unele fete carora le chiar place fotbalul si le place sa urmareasca meciuri. Si sunt altele care merg ca sa ii insoteasca pe iubitii/sotii lor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

nu, dar sunt fete cărora chiar le place să meargă.

| dragodana a răspuns:

Salut! Imi place fotbalul.Pe stadion n-as merge.E mai misto la tv. Exemplu:poti vedea reluarile si esti mai aproape de teren.

| Pufoseniiee a răspuns:

Mie una imi place cat de cat fotballul, pentru ca sunt sportiva, dar eu practiv rugby, nu fotball, cred ca e destul de nepotrivit pentru o fata sa o duci acolo.

| Sweet155 a răspuns:

Ca imi place sa ma uit la fotbal.

| catalinaicg a răspuns:

Sunt si fete pasionate de fotbal! De aceea exista fotbal feminin, merg la meciuri pe stadioane sau se uita la tv la ele.winking

| Ihvnnm a răspuns:

Eu nu pot sa spun ca sunt o fana a fotbalului, dar nu cred ca mi-ar displacea sa merg la meci frumos, gen vreo semfinala sau finala de campionat mondial, european, etc. Poate ca unora chiar le place fotbalul. aAm vazut si fete mai baietoase. Altele cred ca nu au ce face pe acasa. Am mai vazut si la tenis pe uni care vin la meciuri si mananca, dorm, citesc vreo carte sau vreo revista, etc.

| anamarya2 a răspuns:

Frste, nu exista astfel de chestii... daca esti fata nu iti place footbalul sau daca esti baiat nu iti place sa faci shopping, sunt de parerea ca nu exista "gaura" asta asa mare intre gusturile fetelor si cele ala baietilor. Normal suntem diferiti, nu ne place tuturor acelasi lucru( asta ar fi foarte plictisitor )fiecare dintre noi are opinii despre orice, sunt fete carora le place sportul altele nu, la fel e si la baieti, asa e cu toata lumea, fiecare are anumite placeri, de exemplu : daca cresti cu 2 frati sau tata ( microbisti) clar ca acelei fete o sa iy placa sporul, o sa urmareasca meciuri.Iar daca fata e "fitoasa" sau nu a avut cum sa inteleaga sportul, nu o sa-i placa...
Asta e parerea mea si o sustin. Te-am pupat!

| ElisabetaBaciu a răspuns:

Da, eu ma duc, fac fotbal de la 7 ani. Mie mi se pare un lucru destul de tare.winking

| MalinaC a răspuns:

Da cum au zis si unele fete care le place fotbalul si se duc si ele, insa sunt unele care poate vor intilni pe cineva acolo, poate un fotbalist big grin haha