| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti big grin Ce vreti de la o fata? adica..cum v'ar placea sa fie avand in vedere cate pitipoance si panarame sunt peste tot? Sa fie machiate...imbracate la moda..fitoase... big grin raspundeti sincer va rog

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"ca sa fi de neinlocuit, trebuie sa fii diferit"
Deci sa nu fie la fel ca toate pitipoancele, sau ca toate fetele banale care se copiaza intre ele, de la vestimentatie, la gesturi, la felul in care vorbesc etc.
un pic mai originala, si cat mai naturala

| shikaku a răspuns:

Pai in primul rand sa fie de treaba adica sa nu aibe fite ca degeaba e buna rau daca are aere de pitipoanca, sa ai placa sa socializeze cu alti oameni, sa fie cat de cat draguta si cam atat.