| Klara a întrebat:

Intrebare pentru baieti. Ce parere aveti de fetele care injura, care-si baga... ce nu au, si asa mai departe...
Vi se par tzarance sau dimpotriva...par mai cool?

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Fetele de la tara au bun simt, sunt muncitoare si bine crescute.
Cele care isi baga ce nu au si asa mai departe sunt doar niste inculte vulgare pe care le dispretuiesc.

26 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Detest in egala masura si fetele si baietii care injura, consider ca fac asta din lipsa celor 7 ani de acasa.

| Bogdana a răspuns:

Da... aveam si eu cateva ex. de fete in clasa., stau numai cu bagami-as '' '' in gura...de sunt tratate ca atare de baieti, le raspund la fel chiar si mai urat... oricum nu se compara cu o alta fata de la noi din clasa, altfel vorbeste baiatul respectiv cu cea care injura si altfel cu fata care nu injura. Din punctul meu de vedere, chiar daca sunt fata, ele injura doar pentru faptul ca li se pare cool sa injure, dar nu stiu ca pe ceilalati ii dezgusta.sincer,uneori le mai intreb daca au '' '' ca sa si-o bage, si stiti cum se uita in pamant de rusine?

| bluesky a răspuns:

Sunt fata si nu cred ca tarancele injura, dinpotriva fetele de la tara sunt mai cu bun simt decat cele de la oras si nu vorbesc ca la usa cortului(cum se zice) Cred ca sunt fff needucate, inculte si ...numai pareri rele despre ele!

| deejayra a răspuns:

Pai le pot descrie in felul urmator:taranci, mahalageoaice, panarame, prost crescute si cu un viitor "luminat" pe centura plin cu branza de tirist la *****

| night_crawler a răspuns:

Nici nu ai ce sa comentezi despre asemenea specimene... pur si simplu... ignorwinking

| rey a răspuns:

Mi se par ccccoooollll, am de ce ma mai rade pe strada si lua la misto.

| loveyousomuch92 a răspuns:

Eu cred ca sunt niste nesimtite oricum!

| kllass a răspuns:

Nu stiu cit de cool sunt... tare cuvintul asta...cool...dar pot sa le-o trag mai repede.Rasspuns:Nu stiu cit de tarance sunt, nu ma intereseaza... dar ma multumesc.

| buli a răspuns:

E urat ca o fata sa injure, dar in anumite momente numai conteaza, cum ar fi: sa ii puna unu mana pe sani sau ceva de gen.
Dar in general mi se par aiurea.

| trifsandu a răspuns:

Mie personal nu imi plac injuraturile. Deci nu imi plac fetele care injura asta este sigur. Mie imi plac fetele distractive care nu injura. Dar totusi de ce injura unele(oare chiar au dat de greu stau si ma tot intreb)? Bine sper ca imi intelegi raspunsul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare face ce vrea
thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg dc e discriminare
happy
Nici baietii nu ar trebui sa injurehappy la fel cum nici fetele nu ar trebuihappy
Si la un baiat pare urat cand injura
happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut ma numesc bogdan.eu cred ca nu se simt bine in pielea lor si ar dori sa atraga atentia ori sa fi mai mari decat sunt, in orice caz din aceste fete nu rezulta nimic frumos cum ar trebui sa fie o fata.desigur poate sa mai injure cand sunt nervoase da in specific feminin rolling on the floor pentru ca suna mai frumos...scuze daca vrei sa stii mai mult si cum gandesc eu iti dau emailul meu (ypsylon_9@yahoo.com) sau idul meu (ypsylon_9) te pup si nu injura ca nu esti cu nimic mai buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte tare.eu ma simt bine cand ma injura iubita in timpul unei partide de sex!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt fata si cred ca nici baieti n-ar trebui sa injure, toti baieti va intrebati de ce fetele injura, stiti de ce? pentru ca au copiat prostul obicei de la baieti fara maniere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sant cele mai ciumege fetele care injura. Le iubesc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tarance si proaste crescute... klara...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele care injura mi se par niste fete de nota 10 ca fetele nau voie sha injure shau ca poate sha isi bage si... unde vor ele ashta e parerea mea despre fetele care injura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se par niste fete fara respct si niste fete inculte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac foarte mult si acelea care sunt lasate ****e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mi se pare ca o fata sa injure e ceva :X:X:X:X:Xminunatrolling on the floordar nici care-si baga... ce nu au mi se pare ceva nasol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori sunt proaste, ori sunt proaste!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acele fete nu sunt educate bine nu ar trebui sa in jure urat la baieti cand injura e alceva dar la fete e urat dar nu e lege uneori e nevoie

| alica a răspuns:

Tzarancele sunt foarte bine crescute! am fost cu o fata de la tara si era extrem de cuminte... din pacate distanta ne-a despartit happy deci nu imi plac fetele care injura EXAGERAT! daca ii mai scapa 1-2 pe zi asa e super okhee hee

| darkange1981 a răspuns:

Mie mi se pare cool pentru ca prin injuratura isi intimideaza adversarul

| Jaduejxucosbh a răspuns:

Eu am 14 ani și mi se par foarte sexi.