| anonim_4396 a întrebat:

Întrebare pentru cei din Vaslui: Am auzit că ar exista in Vaslui o femeie despre care se spune ori că este o persoana cu probleme psihice ("nebuna"), ori că este profesoara.
Care este adevărul?
Întrebarea nu vrea să jignească pe nimeni, este doar o curiozitate.

2 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Sunt multe in situația asta, despre cine vorbești mai precis? laughing

| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

Este o femeie despre care se spune că ar putea fi ori profesoara ori eleva...e ciudat.
Nu poate să mai fie eleva, pare să aibă o anumită vârstă (în jur de 25 sau chiar peste 30 de ani).