| anonim_4396 a întrebat:

Întrebare pentru cei din Vaslui: Ați auzit de o femeie care este denigrată pe Facebook, despre care se spune că este nebuna și virgina. Este adevărat ceea ce se spune despre ea?

4 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Cum poți să pretinzi așa ceva despre cineva?
Că este nebună și virgină...
1. Dacă ar fi nebună atunci ar avea nevoie de ajutor specializat.
2. Ce treabă ai tu cu calitatea de virgin al cuiva? Toată lumea are dreptul la integritate fizică si psihică.
Nici tu nu reprezinți mai mult de atât.
Cel mai bun sfat pe care pot să ti-l ofer este să iti vezi de treaba ta.

| Celcestietot a răspuns (pentru Ofiintă):

Troleaza, nu trebuie luat in serios 95% din forumul actual...

| mentholinks a răspuns:

Desigur, tot ce misca pe Facebook este real.

| NotNamed a răspuns (pentru mentholinks):

Chiar si ideile crestine conspirationiste despre vaccinul anticovid?