| Decebal1998 a întrebat:

Întrebare pentru fete: Ați accepta să vă mutați cu iubitul/partenerul vostru undeva la țară, la curte, într-un sătuc retras undeva la pădure ori la munte alături de el, să locuiți împreună în natură, într-o cabană din lemn, fără curent electric ori televizor, radio etc. exact ca în urmă cu câteva secole? Am pus această întrebare deoarece eu sunt un băiat care s-a născut și a copilărit într-un cătun și sunt un tip mai clasic și spartan la modul că încerc să trăiesc la fel cum trăiau strămoșii noștri și să mă bucur în fiecare zi din lucruri foarte simple. Mi-aș dori ca pe viitor să-mi construiesc o mică biserică din lemn și o casă de rugăciuni undeva într-o pădure și să reușesc să conving mai multe persoane să presteze servicii pentru viitoarea mea comunitate din mijlocul naturii. Visul meu este să trăiesc în pădure cu două femei și să fac mulți copii cu acele femei, să am propria moșie și să câștig adepți, să formez o altfel de lume, să locuim mai multe persoane într-o singură gospodărie fără ca cineva să știe despre existența imperiului nostru din inima naturii. Ce părere aveți voi, dragilor, despre ceea ce eu am relatat aici, în aceste fraze?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Deci vrei sa infiintezi o secta?

| Lioana a răspuns:

Cu 2 femei nu se poate. Femeile vor sa fie unice in viata barbatului iubit.
Daca vrei harem incearca in tarile musulmane.

| VoidEternal a răspuns:

Ce părere sa am, sper că există tratament pentru problema ta. Medicamentos. Sunt destui cu vise similare cu ale tale. Sociopați periculoși, până la ultimul.

| Theo94 a răspuns:

"Suna" ca si cum ai vrea sa infiintezi o secta, un cult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul e bine dar mai taie din povestea cu două femei.Una nu-ți ajunge?