| AndreiGSQ a întrebat:

Intrebare pentru toate prezentele feminine de pe acest forum si as vrea un raspuns sincer happy
Va plac baietii care au un comportament prostesc/copilaresc sau cei cu un comportament matur?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Acel "prostesc" vrea să insinueze că tu trebuie să fii maturul?

Prefer o maturitate jucăuşă, presărată cu umor, nu una care te adoarme.

7 răspunsuri:
| đɾεαmεɾ a răspuns:

Pai eu sunt foarte copilaroasa si ma prostesc uneori..deci in principiu prefer baieti cu comportamentul copilaresc( Si cel matur este placut de fete, dar nu se potriveste cu caracterul meu. big grin )

| GoldVali a răspuns:

S a fie si matur dar sa aiba si umor. Sa nu ma faca de ras dar sa ma si simt bine cu el.

| th4inspiration a răspuns:

Pai eu cred ca ar merge ambele, dar binenteles asta depinde si te situatiile date, o femeie are nevoie de un barbat serios, stapan pe viata lui, dar din cand in cand putina "copilareala " mereg, ca in fond toti suntem copii pana a orma, orice varsta am avea, si oricat de mult am incerca sa ascundem asta, noi toti suntem si vom ramane copii laughing

| ღSecretღ a răspuns:

Comportament matur, adica si cel prostesc merge uneori dar nu intodeaunawinking

| eu123456789 a răspuns:

Cei maturi, dar uneori imi place sa ma faca sa rada. Mi se pare ceva normal.

| WhiskyGirl a răspuns:

Copilaresc... nu matur! Funda?

| KlaudyaPussy a răspuns:

Copileresc logic am doar 16 ani.