| linds a întrebat:

Am o prietena pe care o plac toti baietii
As vrea sa stiu de ce la comportament suntem cam acolo si eu nu sunt urata la fata... VOT SI FUNDITA.

Răspuns Câştigător
| CloseToYou a răspuns:

Fiecare persoana are farmecul ei personal, un fel de aura.Nu conteaza aspectul,conteaza personalitatea.Tu spui ca,, la comportament suntem cam acolo''.Pai asta ar fi cam imposibil, fiecare este unic. Exista 7 miliarde de oameni pe planeta si a fost demonstrat stiintific ca nu exista 2 identici, nici macar gemenii...Persoanele cu care ati luat contact sunt probabil mai atrase de genul ei, dar asta nu inseamna ca pe tine nu te place nimeni sau doar pentru ca pe ea o,, plac baietii'' poate fi fericita.Crede-ma,fetele de calitate isi gasesc cel mai greu un baiat pe masura, dar intotdeauna merita asteptarea.
Capul sus, nu te trebuie sa te schimbi pentru nimeni.Esti perfecta exact asa cum esti happy