| Giulietta1 a întrebat:

Intrebare pentru toti:CE TE FRAMANTA CEL MAI TARE?

27 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Faptul ca nu primesc un salariu asa bun cum era pe vremurile in care nu era criza.

| Giulietta1 explică (pentru mgtow):

Daaa..Ai dreptate.Multi dintre noi nu primesc salariul pe care il merita.sad

| mgtow a răspuns (pentru Giulietta1):

Eu am 1200€ pe luna dar inainte se facea 2000 si ceva la nivel national.

| darrio2007 a răspuns:

O problema.

| thegatekeeper a răspuns:

Viitorul, cred. Dar nu atat de tare incat sa ma afecteze in viata de zi cu zi.

| Furculingură a răspuns:

Viitorul.

| Musique a răspuns:

Nu mă frământă nimic.Sunt neutră la toate.

| Capriciosa a răspuns:

Viitorul, mai mult ca sigur.

| iubesc a răspuns:

Viitorul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caldura asta insuportabila. De abia astept iarna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostia din zilele astea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viitorul Romaniei.

| Xenya a răspuns:

Ma framanta primul semestru la facultate unde o sa fac doar matematica si desen tehnic. laughing

| Northern a răspuns:

Faptul că sunt un om prea fericit.Pe tine? big grin

| Giulietta1 explică (pentru Northern):

Faptul ca sunt prea rusinoasa sa ii spun baiatului pe care il plac ce simt pentru el.

| Hevnoraak a răspuns:

Cum dracu se murdăresc lentile de la masca mea de gaze.

| Hevnoraak a răspuns:

De ce Wolverine şi-a pierdut ghearele de adamantium.

| ZambetulNebuniei a răspuns (pentru Hevnoraak):

WTF?!

Cum s-a intamplat? :O

| Hevnoraak a răspuns (pentru ZambetulNebuniei):

Uită-te la Wolverine 2013 şi să vezi e încă în cinema.

| Clauvdgg a răspuns:

Ca nu pot scapa de o persoana pe care am ajuns s-o urasc si trebuie sa o mint mereu si as vrea sa pot s-o dau afara din viata mea dar nu iasa asa usor straight face.
Pe tine?

| ZambetulNebuniei a răspuns:

Viata!

Propria mea existenta.

De ce, sunt asa "diferit"? De ce, sunt asa urat? (eu asa ma vad, chiar daca restul zic ca nu sunt de loc urat) De ce, sunt complexat de propria mea persoana? De ce, sunt eu?

Chestii de genu asta, ma framanta pe mine. Simple prostii!

Daca nu as fi obosit, probabil as scrie ceva mai rational.

Stai linistita, curajul o sa apara daca il incurajezi.
Incearca sa vorbesti cu baiatul ala. Daca iti e deja prieten, spune-i. Nu e asa greu pe cat pare. big grin

| lolium a răspuns:

Faptul ca ma framant prea tare din orice

| LiimeXdx a răspuns:

Viitorul sad

| GutuvanMorgan a răspuns:

C-o sa mor inainte sa ma satur de toate din viata asta. Dumnezeu a fost cam mui cand ne-a dat pana-n 80 90 100 de ani de trait in cel mai bun caz.Dar cu stresul din ziua de azi sa fim fericiti de prindem pensia (aprox 65 ani)

| vali4789 a răspuns:

Ma framanta ca in curand o sa am un examen fizic de dat : rezistenta 2km in 8 min. si 26 sec. si nu stiu daca o sa trec...

| bunicisibuni a răspuns:

Pe în curând începe școala, iar eu nici nu m-am apucat de teme. Oricum acest lucru nu mă afectează așa de tare.

| enonimox a răspuns:

Viitorul