| spyceygirl a întrebat:

O intrebare folositoare pentru toti:Ce metode de seductie/cucerire cunoasteti?

Sa incep eu:"Ataca" in primele 3 secunde-aici este vorba ce constiinta, daca vei lasa mai mult de 3 secunde, in creier ti se vor forma idei de genul:oare ma va placea, oare va rade, oare va spune nu/da? cum o sa reactioneze:?

Sper sa va placa intrebarea mea!

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Interesanta intrebare. O metoda buna este si o privire patrunzatoare, draguta, de genul "ma topesc dupa tine smug".

1 răspuns:
| scoaladeseductie a răspuns:

Metoda Directa o folosesc din 2005 si da rezultate uimitoare...

Detalii: http://vimeo.com/14506012