| Butsilee a întrebat:

Intrebarea este:Mai are rost sa fiu utilizatorstraight face laughingAstept raspunsurile voastrestraight face

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cred ca ar fi mai bine sa ramai. Nu stii cand ai nevoie de ajutor sau poti ajuta pe cineva. Daca nu mai ai o motivatie foarte puternica poti intra mai rar. Ar fi pacat sa stergi contul pentru ca e folositor pentru altii.

| Arthur a răspuns:

De ce, te-ai plictisit de site? tongue

| Flav a răspuns:

Hai nu ne innebuni, ai nevoie de cateva pupaturi, de laude?

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Doar tu stii asta.

| fabiola a răspuns:

Corect raspunsul @brigaelei, tu esti cel care simti daca merita sau nu!

| tarziu a răspuns:

De ce e neaparat sa va anulati conturile sau sa anuntati ca plecati? Pur si simplu nu mai intrati pe site si gata!

| andreea7520 a răspuns:

Daca iti place sa ajuti oamenii si sa fi ajutat, poti ramane, de ce nu?

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

NU pleca malaughing!`. daca erai una cu miley nici nu ma chinuiam sa scriubig grin

| scumpikkk a răspuns:

Pai? trebuie sa fie un motiv. mie imi face placere sa ajut colegii cu un sfat, o parere si recunosc ca si eu cand am avut nevoie de ajutor am primtbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ma intreb acelasi lucruthinking
am dat scris o"cerere" pentru anularea contului... si nimicstraight face
astept si iar astept!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai epuizat, culege citeva intrebari de pe alte forumuri(nu-i cazul meu)vino si dai lovitura aici...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flav suspendat :O. Crede-ma, nu mai are niciun rost... tongue Eu abia astept sa se termina luna asta! Si gandeste-te numai cat tin la tine din faptul ca mi-am irosit unul din cele 5 raspunsuri pentru tine...