| alinapatricia89 a întrebat:

Intrebarea mea este -Cum as putea sa uit si sa trec peste o relatie-?
ca sa fiu mai explicita am sa va povestesc putin cum s. a terminat povestea. iubitul meu a vrut sa imi faca o surpriza si a venit la mine la lucru, am stat putin, am ras, mi. a spus cat de mult ma iubeste iar apoi cand sa plece a dat de colega mea, au vorbit, au facut schimb de nr de telefon, s-au sarutat si gata! nu imi venea sa cred, a cazut cerul pe mine. fara nici o explicatie, iubitul meu a ramas cu colega mea... sufar enorm, am renuntat la servici pentru ca nu mai rezist sa ii vad impreuna.si totusi as vrea sa il iert, dar nici macar nu si. a cerut iertare! De ce a facut asta? ce ii lipsea? cum poti sa imi spui ca ma iubesti si dupa 5minute iti place alta fata? au trecut 5 zile...
eu nu i.am mai dat nici un semn pentru ca am orgoliu si stiu ca indiferenta doare.astazi e ziua lui.merita un mesaj de la mine?
cum as putea sa il uit? sau cum as putea sa il fac sa se intoarca la mine?
VA ROG SA IMI DATI SFATURI!

5 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Tu poti sa ti faci datoria si sa i trasmiti,, LA MULTI ANI,, dar din ce ne ai spus nu merita, parerea mea e sa ti cauti alt suflet

| Papusik a răspuns:

Spune-i macar La multi ani!
Daca o sa vrea sa mai fiti impreuna o sa-ti spuna.
O sa-si cera scuze.

Deci spune-i :La multi ani!
sa vada macar ca tu ai bun simt si nu uiti de ziua lui, chair daca s-a intamplat ce s-a intamplat.

| SecretAgentLyla a răspuns:

Cum consideri.Un La multi ani poti dar mai bine il ignori putimn, sa-l faci gelos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iai oferit mai mult...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda ...cam greu,daca a facut asta inseamna ca nu tea iubit si nici pe prietena ta nu o iubeste,cel putin asta este parerea mea si eu am trecut prin ceva destul de urat si imi este f greu sa trec, nu stiu daca o sa uit vreodata, dar cu toate astea viata merge inainte