| senzuallipsony a întrebat:

Invat pentru scoala de soferi ...credeti-ma asa mii se pare de grea legislatia asta si de incurcata care ma poate ajuta sa inteleg ceva?

5 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Invata pe capitole si o sa ti para mai usoara, ai invatat un capitol mergi mai departe si tot asa

lolita
| lolita a răspuns:

Incepi citind si termini facand teste. nu memeora nimic, doar citeset iti va ramane ceva in cap. dupa incepi prin a face teste zilnic. vei vedea ca intrebarile se repeta, nu este asa de greu, gandeste-te ca toti isi scot permisul.

| paramore a răspuns:

Vino in Italia ca aici toti soferii de carutza iau carnetoh go on
una l-a luat si nu stia nici sa se opreasca la stop, credea ca ala din spate da peste ealaughing

| ronin33dan a răspuns:

Exista un site unde intrebarile sunt cam identice cu cele de la scoala, eu de acolo am invatat fara sa invat legislatie, dar am facut la teste de scoteam numai maxim.

| cristina_7155 a răspuns:

Este un site al politiei, DRPCIV se numeste.Iti faci cont acolo si faci teste exact cum iti da la examen. Oricum daca nu dai bani, nu iei examenul, doar cu spaga merge.( din pacate)