| chiftelutacrocanta a întrebat:

Iti iubesti propia viata sau esti mai mereu dezamagit de ea?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu doar de oamenii sunt dezamagit atat

| Drimmero a răspuns:

Imi iubesc viata, e darul dat de Dumnezeu, fiecare isi iubeste viata!

| OldSoul a răspuns:

Ambele, sunt dezamagit de viata de zi cu zi, dar sunt recunoscator pentru ceea ce am.

| J0B0MAT a răspuns:

Dezamagita

| PedoBarbie a răspuns:

Îmi iubesc propia viață așa cu bune și rele. Tu și restul oamenilor ar trebui să faceți la fel.

| FrumusicaSufletista a răspuns:

Eu imi iubesc viața,nu aș schimba nimic în ea,dacă nu ar fi viata, nu aș mai putea ști ce e dezamăgire și ce e bucurie, așa ca mă strădui din răsputeri să o trăiesc din plin, și să o fac așa cum doresc, căci viața o faci după cum dorești cu miinile tale.

| milkie a răspuns:

Asa si asa. Ce sa fac, chifteluta.

| laneandreea a răspuns:

Da doar cand fac vreo prostie mi-o detest

| Anysyay a răspuns:

Nu ar trebui să îți pui asemenea întrebări.
Eu îmi iubesc viață petrecând clipe frumoase alături de cei dragi, încearcă și tu.