| SeNoRiTta a întrebat:

Mai oameni buni. dc mereu cand iubesti cu adevarat trebuie sa fii dezamagit?straight faceoh go on.

Răspuns Câştigător
| XK a răspuns:

...pentru ca de multe ori dezamagim fara sa ne dam seara, dar mereu regretam dupa...

12 răspunsuri:
| nimicaici a răspuns:

STiu cum e, dar fiecare om are jumatatea lui undeva in lume! toate relatsiile astea sunt doar niste teste, niste pregatiri pentru ce va urmaa :X Nu te descurajahappy! Si eu sufar acum din dragoste...dar stiu ca canva voi intalni persoana potrivita! Pana la gasirea ei, insa, vom avea toti parte de multe despartiti, dar trebuie sa le facem fata!happy

| nimicaici a răspuns:

Nu m-am exprimat corect...Deci uite, eu stiu cum e! insa gandul ca fiecare om are jumatatea lui undeva in lume, persoana cu care va vedea viata cu altii ochi imi da putere si ma face fericita! happy Toatee relatiile astea si despartirile sunt teste si pregatiri pentru ce va urma day dreaming :X, niciodata sa nu te descurajezi pentru un baiat care nu te merita, sa chiar o fata!happy

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Asa vrea Dumnezeu...si nu uita...ca si noi dezamagim.

| Helpmeeveryday a răspuns:

Pentru ca asta e viata...

| BrunetteGirl01 a răspuns:

Asa e viata, stiu ca e aiurea sa auzi ca nu ai cum sa nu fi dezamagit in dragoste dar asta e. Pana sa dai de persoana care e jumatatea ta trebuie sa treci prin multe relatii in care vei fi dezamagit sau tu vei fi cel care va dezamagii. Stii cum se zice: ca inaintea fericirii e o prapastie adanca, asa e si in cazul dragostei...

| looolliika a răspuns:

Pentru ca ceilalti isi bat joc straight face

| geologul a răspuns:

Si eu am iubit si am fost inselat si acum im este greu toti trecem prin probleme si trebuie sa le depasim, asa capatam experienta invatam din greseli imi este greu si mie dar sper ca intr o zi voi gasi jumatatea mea

| NIGhTmArE187 a răspuns:

Fiindca iubirea in ziua de azi este o MARE dezamagire si o caterinca.

| MihYx a răspuns:

Mai om bun fara dezamagire nu e nimic baga`ti ceva si traieste`ti viata ca e frumoasa si una ai si al naibii e de buna

| Densis a răspuns:

Pentru ca asta meriti! rolling on the floor

| anonymus_6719 a răspuns:

Eu am ajuns ca intr-o relatie doar unul iubeste! si de obicei cel care iubeste va fi dezamagit i gues this is life. Poate vi se pare o prostie dar eu chiar cred in chestia asta

| trandafir_6116 a răspuns:

Loviturile de acest gen te fac intodeauna mai puternic decat erai inainte.