| chiftelutacrocanta a întrebat:

Iti place mirosul de naftalina?

Răspuns Câştigător
| Mayhem666 a răspuns:

Da, imi place.

7 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nuuuuuu

| justanotheruser99 a răspuns:

Da, absolut. Chiar folosesc si un spray paralizant cu miros de naftalina. Guma de mestecat, șamponul, gelul de dus si aroma mea preferata e naftalina. *sarcasm* no offense, but damn! That's a horrible smell.

Răspuns utilizator avertizat
| justanotheruser99 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Da.

| Staind a răspuns:

Da...
Uneori, cand ma apuca pofta... zdrobesc o pastiluta si o prizez
Instant ma simt ca o molie...si ma lipesc de toti peretii. Falfai in jurul becurilor, pana cad lat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama si inca cum, mai ales in autobuz la babe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar foarte mult.Ma si intreb de ce nu au facut deja un parfum avand ca nota de varf naftalina.Imi place la fel de mult si benzolul.