| Kqzu97 a întrebat:

Joi urmeaza sa merg la un film 3D-(filmul Avatar)si veau sa stiu daca filmul e bun?

5 răspunsuri:
| User a răspuns:

Nu stiam ce lipseste pe ziua de azi8-).

| cretzufinish a răspuns:

Foarte misto. Merita vazut. As fi vrut sa-l vad si eu 3D dar na...

| Munchkin a răspuns:

Da, e bun. Eu cred că îşi merită încasările. happy

| Oanny a răspuns:

U glm?:O eu l-am vazut pe net filmat deci este super foarte tare...am ramas socata la cat de tare este filmul...si imi place mult mai mult decat seria twilight:X:X:X este super tare til recomand

| thegreenalien a răspuns:

Uuu damn cica e cel mai bun aparut in 2009 deci vizionare placuta!happy