| Daniel_4881 a întrebat:

Justin Bieber Nu exista? spuneti ca nu e adevarat pls http://www.youtube.com/watch?v=lY89NfIZcyQ&feature=playe r_embedded

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

E o gluma de prost gust. laughing Daca te-ai uita putin la emblema celor de la CNN si la emblema din video ti-ai da seama imediat.
O zi buna! happy

306 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat nimic! sa nu crezii ca nu nu este adevarat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca elaughing
dar in cel mai p0sibil cazlove struck` e un pedofillaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are 51 de ani nu este adevarat mananca si televiziunea ****!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca exista mai terminati oamnei buni astia sunt invidiosi si nu au ce face nu imi place justin bieber, dar nici nu cred asta
VA salut pe totihappy!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca existaalaughingasta e clar si sigur... Faza e ca sunt prea multi plici de invidie care il urasc (;|

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti cei care il sustin pe Justin Bieber sunt cu voi. El exista! cine crede in prostia asta e un fraier.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daniel sa stii ca justin bieber xeista. Ia o poza cu el si uitate atent la ea. Imediat iti vei da seama!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa cred. am vazut si eu videoclipul. sper sa nu fie adevarat. pentru ca atuncea o planeta intreaga a fost mintita. daca este adevarat atuncea presupusul justin ar trebui ars pe rug.milioanele de fani din intreaga lume ar putea avea o cadere psihica in special cei mai mici cu varste cuprinse intre 9 13 ani.pentru ca stim deja ca are fani asa tineri. un adult trece mai usor dar un copil nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred in prostia asta. justin e adevarat...cred!
nc nu mai stiu c sa cred...sorrysad
cand am auzit asta, mi s-a facut pielea d gaina... dar este doar o minciuna! JUSTIN BIEBER e adevarat!
poate are dusmani si ii pun cariera in pericol! mai stii?star

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca exista si aveti dreptate fetelor invidia asta duce departe uitati ce pot sa faca oameni din ziuua de astazi eu cred ca exista nu are cum ui mos de 51 de ani sa aiba pielea asa si uitatativa la video cu el sau la poza sa vedeti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber exista. doamne cum poate crede cineva asa ceva... am fost la un concert de-al lui in strainatate. si nu avea nici o masca.arata absolut normal. nu se cunostea vreo urma. ca ar avea ceva pe fata.laughing stirea aceea e o adevarata minciuna. tongue deci fani JB nu va pierdeti credinta in JB happy el chiar exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Is trucate crezi ca un mos are vocea aia. aia is nebuni rau jur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imposibil justin e pre talentat iar un mos nu s-ar putea da cu skateul si nici cu bicicleta si nici nnu ar sarii cum a facut el deci mosu ala e invidios in lumea asta exista sute de masti de a lui justin dar nu inseamna ca ala era cel adevarat era clar un prost big grinbig grinbig grinlaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista! explicatie... laughing iutativa atenti atenti... la dinti lui justun si dupaceea la batranu ala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Varta si lol uitati-va frate la masca aia lolllllllll cum drk sa arate ca justin biber bine ma eu il invidiez pe el este destul de frumos si canta misto asa ca nu cred asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred in justin si nu cred ca nu exista el exista si eu ador muzica lui asa ca nu crdeti minciunile spuse de altii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat. eu il cunosc pe justin.chiar acum doua zile am fost la concertul lui si cica l-a prins FBI samptamana trecutarolling on the floorrolling on the floor
rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De curand am vazut si eu vidoclipul si cred ca este adevarat 100% adica doar uitati-va la fata mosului samana leit la gura si ochi si tot si mai are si aceiasi voce iar daca va uitati in revista care a aparut de curand cu ochlarii aceia 3D e o poza prin ultimele pagini in care se vede ca poarta masca...acum fiecare cu parerea lui dar eu zic ca nu exista justin bieber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah daca nu egzista era cea mai mare minune din lume.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E adevarat daca mas uita mosul ala cinta si i se misca buzele perfect zici ca e adevarata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Macar de nu egzista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat. justin bieber exista... ce fraieri... love justin:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cea mai mare minciuna un batran de 51 de ani are vocea lui? da de unde astia fac videoclipuri trucate sa castige mai multi bani cica are 51 de ani! prosti are 16 nu 51 ca daca ar fi asa ar fi si la stirile din Romania si peste tot prin lume pe ziare, pe TV, in reviste peste tot. ca ce si eu am vocea lui si un batran de 51 de ani nu e asa mic! si justin bieber este mai mic! prosti, prostii, prostiii, prostiiii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall sunt daniela si justin bieber exista filmul a fos trucat > Si mie imi place de justin bieber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai, daca ar fi asta adevarat, sar fii aflat pana acu` dar oamenii de plictiseala nu au de cine se lua.si se iau de JUSTIN...ca doar e o vedeta noua si nah.doar trebuie` sa-l hartuiasca candva daca nu fac fanii [eh.si fanii fac asta tongue]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E facut pe photoshop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nui nimic adevarat...mah doamne fereste justin exista, vai si eu cand am aflat m-am speriat zau.bine ca nu-i adevarat ...io nu cred nimic din ce spun e un trucaj totul-asa ca iubitil p justin bieber an continuare, pup.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat justin bieber este real si acea femeie chiar este mama lui sa nu credeti ce se spune pentru ca el a avut acel om care a putut sa cante ca si el, el a facut exact ca si britney spears a angajat un om sa cante in cateva concerte din cauza aceasta toata lumea crede ca nu este adevarat in plus el a inventat povestea pentru ca in america orice se vinde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astia is prosti, nu voi
! este cantaret de cativa ani si tot nu-i dau pace handicapati astia