| Daniel_4881 a întrebat:

Justin Bieber Nu exista? spuneti ca nu e adevarat pls http://www.youtube.com/watch?v=lY89NfIZcyQ&feature=playe r_embedded

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

E o gluma de prost gust. laughing Daca te-ai uita putin la emblema celor de la CNN si la emblema din video ti-ai da seama imediat.
O zi buna! happy

306 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da exista nu te stresa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista Justin Bieber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da e adevarat dar un om s-a dat drept justin bieber si are 51 de ani cred ca ori e adevarat ori e micciuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El esista sigur... nu cred ce spun ceilalti exista in inima tuturor fanilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Credeti ca chestia aia este adevarata ba frate se vede de la o posta ca chestia cu tipul ala de 51 de ani care canta e facuta pe calculato utati-va si voi la o poza de a lui pare foarte reala. E o facatura cestia aia, doamne sa fi prost sa crezi asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa cred poate e adevarat nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logic ca exista un mos de 51 de ani nu are vocea asta e clar cai playbacck hai sa fim seriosi ca daca era adevarat afla toata lumea si e clar ca poza e facuta in photoscape

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Bieber exista asa ca cei care cred asta nu ar trebui sa mai fie fanii lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nare cum maaaa imposibil LOL laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El exista si va exista in continuare ca daca nu era real dc toti care au facut melodii cu le nu isi dadeau seama? ca mosu ala nu putea sa faca vocea lu justin bieber.acel video era trucat. el va trai de acum in colo.hahaha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mei nu imi vine sa cred cah nu exista...crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba exista
intr-o poza nu poarta masca
si oricum cine canta canta super
si daca este masca cum isi misca buzele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi fain sa fie adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca intr-adevar nu ar exista atunci ar fi trebuit sa dea la stiri in domeniul muzicii acest lucru, adica chiar cum ar fi posibil ca unu de 51 de ani sa fie in asa forma sa poata dansa asa bine si totusi sa cante si cu Usher care stiti ca nu canta cu oricine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai spuneti prosti... jastin exista si cu asta basta. cieva a vrut sa isi bata joc de el sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa zic nu prea cred ca nu exista pentru ca frate bosorogul ala sa fie asa mai pitic de statura... sa fim seriosi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevarat la inceput am crezut si eu dar CNN normal de la tv s cel video...;. impostori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E doar o inventie ca nu exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stal linistit ca este o facatura tot videoul. uitate atenta la imaginea aia cand "cica" i se desface masca de pe fata...se vede clar ca e facatura pentru ca nu aia cum sa nu simta ca ii cade masca sau altceva.si in plus uitate la pozele cu el cand era pe plaja si iti dai seamawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai fata linistita ca asta e o facatura. cum naiba asta sa fie adevarat? bineinteles ca justin exista... pooop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred ca e adevarat daca tu crezi ca e adevarat nu stiu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

asta cum explicati?
http://2.bp.blogspot.com/......unsori.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sincer cred ca exista JB pentru ca : videoclipul cu batranaul cred ca ii fals; cum s-ar misca asa si in plus nu cred ca ii asa de mic de statura! 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci stai...mosu' ala ce face frate? merge la mare cu masca si peruca? face bunging jumping si cu toate astea nu ii cade peruca? isi tunde peruca ca sa isi schimbe look-ul? hai frate treziti'va! logic ca J. B exista. ati vrea voi astia care il urati fara motiv ca video-ul ala sa fie real dar nu e:p... mda interesanta farsa dar mai incercati. adevaratii fani nu o sa fie pacaliti niciodata:D si ca sa va convingeti uitati'va la asta: http://www.youtube.com/watch?v=6AUo46pTr5c

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper sa existe e cel mai cool nu ar fi asa celebru daca nu ar exista. cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt prieten cu el...chiar daca nu ma credeti am vorbit cu el!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ipocriti ce sa zic!
fra jucativa pe seama altor adolescenti!
justin este o legenda!
toata lumea il atmira
si 2 daca chiar babu ala ar avea 51 de ani pana acum era in top!
off vrajelile astea
by ale:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai lin ca este doar o gluma si in plus programul acela nu exista dupa cate stiu eu asa ca stai lin :-X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca exista numai ca astia spun orice prostie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista justin bieber