| Daniel_4881 a întrebat:

Justin Bieber Nu exista? spuneti ca nu e adevarat pls http://www.youtube.com/watch?v=lY89NfIZcyQ&feature=playe r_embedded

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

E o gluma de prost gust. laughing Daca te-ai uita putin la emblema celor de la CNN si la emblema din video ti-ai da seama imediat.
O zi buna! happy

306 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ca este adevarat ca exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber exista!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat! \m/ JUSTIN BIEBER existawinking :X! Ce oameni [ei sunt fake] cum sa spuna asa ceva de el thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

JUSTIN BIEBER exista nu iti fa griji e o inspiratie pentru toti care sunt fani lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevaratlaughingdoamne...se cunoaste ca nu are vocea lui Justine, se vede pe buzele lui ca mimeazalaughing...cum poti sa crezi asa cevarolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu sunt un fac sau ceva, mie indiferent. da baaa in 2-3 ani Justin Bieber a crescut la inaltime laughing. un om de 51 de ani nu cresteeeeeee laughing)) Fake SIGURwinking laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sincera il detest dar stirea nu e adevarata!happyStai linstit(a)!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai dati atatea cloncuzi el exista si ve exista crezi ca verisorul lui adica usher nu ar fi dar interviri si toate astea ca el ar fi cantata cu un fake pe bune ce gluma de *** niciodata in atatia ani in care jb a cantat si un prost siar fi dat seama ca e un bosorog pe bune canta de nu stiu cati ani si in ani astia sa nusi fi dat seam de asta paparazzi il uramareste peste tot si nu a gasit chestia nici cum deci nu-i adevarat sa fie postat si in fata aluia in care a facut filmarea asta de prost gust nu-i adevarat a cantat cu... usher ludacris jessica cu sean Kingston cu mlti alti si nimeni sa nusi fi dat saeama de asta? pe bune EXISTA JUSTIN BIEBER!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat justin bieber exista deoarece au avut loc concerte.hei la tv a aprut el si selena gomez si cu mai multe vede in direct din Los Angeles a un eveniment.si puteti sa va dati seama ca el exista ca sar comenta foarte mut acest subiect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat e doar un zvon daca ar fi adevarat ar fi peste tot prin ziare si tv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imposibil sa nu existe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca justin bieber nu exista atunci cum a creat melodii si a fost vazut de fany inebuniti nr. 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing)oh go on normal ca exista!laughing cine ar putea crede tampeniile astea?laughing
uite`te la ce poza vrei cu el.si sa vezi ca se vad alunitele si niste mici impuritati ale fetei...deci...tu ce zici? exista sau nu?laughing
si in plus a colaborat cu multi artisti si crezi ca nu si-ar fi dat seama? ar fi trebuit ca si radiourile de la noi sa spuna asta...doar au dat melodia "baby" de 10000 de ori la radiowinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un simplu zvon de prost gust. daca ar avea 51 de ani (ceea ce nu cred)nu s-ar misca asa bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

JUSTIN BIEBER exista si ii o minciuna ca nu existaangrydaca era mosul acela de 51 de ani avea mainileworried si corpul worried thomne feri doar se vedea cand a iesit din apa si daca ar avea o masca nu sar vedea dungile acelea cand rade si ce dinti najpa avea asta rolling on the floor care s-a dat drept justin bieberangryangryX ce prosti cine crede minciuna asta nici mama nu a crezutlaughing Jastin Bieber exista si va exista pentru todeaunakiss:X:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat pentru ca:
1. Daca era adevarat ar fi dat in toate siarele si la stiri;
2. La sfarsit cand canta ala se vede ca e pus un cdwaitingwaiting;
3...Nustiu. e cam ciudat da' ma roc...se vede ca e minciuna.
E IMPOSIBIL!
JB e in viatatonguetongue:*:*:X:X asa ca nu luati asta in seamawaiting
JB e cel mai tare:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta nu e asevarat o gluma proasta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu crd ca exista si mai crd ca el nu e gay deoarece reportarii si aia care nu il suporta au nascocit aceasta gluma ca sa ii zic asa... o glm de prost gust...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu sigur esti baiat? Sau esti o fata cu nume de baiat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

~justin bieber exista si are 16 ani! si e nascut in 1994!~

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jb exista si va exista mereu in inima mea...:X:X:X:::X,,,,,,, sunt o fana iraita si daca nu-l suportati ce *** mai da-ti comm din astea dava dreaqu de pprosti si mai terminatzti cu din astea niciunu-i baiat nu-i place cum cant sau cum se imbraca etc.ptr ca sunt gelosi ca el are succes la fete si ei nopztonguetonguetongue:tongueluvjb!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este doar un zvon tu ai crede daca teasi spune ca el este un drogat tu ai crede?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-un concert i-a iesit un colt de masca de pe fata

| Avon_8981 a răspuns:

Nu e adevarat nimiclaughing. Oricum emblema celor din Cnn nu e cea reala.
Oamenii de plictiseala scot tot felul de intrigi.
E o minciuna mare tot!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adv cine i-a facut asta lui justin erau doar invidiosi pe ce lume traim? auzi si tu justin bieber are 51 de ani si in plus justin bieber nu a fost cu miley cum dracu ca sa sarutat cu ia aia era sa proasta sa nu a-si de seamalaughing acele canal de stiri este o facatura cum a zis si ca miley a murit si totusi apare mereu la Tv. Fetelor nu va faceti grij ca justin bieber exista si va ezistawinking

| CERnY a răspuns:

E facatura pa bune.cum se cante un mos asa. poate sa faca playback.si dk era sa fie adevarat, stirea ajungea in toata lumea pana acum>fake pe bunerolling on the floor))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca este o prostie justin biber exista doar ca cineva a vrut sa-i faca rau superstarului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cum de u ia adus fata in fata sa vada lumea cai o minciuna si m-am uiat cu tot felul de programe si fata lui e naturala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si u esti proasta sa crezi?laughing