| Daniel_4881 a întrebat:

Justin Bieber Nu exista? spuneti ca nu e adevarat pls http://www.youtube.com/watch?v=lY89NfIZcyQ&feature=playe r_embedded

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

E o gluma de prost gust. laughing Daca te-ai uita putin la emblema celor de la CNN si la emblema din video ti-ai da seama imediat.
O zi buna! happy

306 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Bieber exista!
uitati-va la toate videoclipurile si atunci sa mai comentati...ai dracu de ratati altceva nu putea sa mintarolling on the floor)
le trebuie publicitate multa...deci daca era mosu ala de 51 de ani se cunostea:inaltimea nu o au aceeasi, nici nu se vede pe fata lui ca are masca x_x
simple aberatii!
nu inteleg cum poate minti cineva in legatura cu identitatea altei persoane...si cum se explica faptul ca pe net exista poze el de cand era mic? mai da-l dracu de mos
si partea aceea din videoclip in acre "canta" alalaughing)... exista multe programe de modificat voci in ziua de azi...si sa gandim logic; daca ala ar fi JB de ce s-ar da de gol singur la tv? sa fim sinceri numai niste cretini a putea inventa o astfel de minciunahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este fals eu il cunosc l-am vazut personal el exista!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este fals eu il cunosc l-am vazut personal el exista ce prosti cred unii mai sa ti minte justin bieber exista, da?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai drepate dracu asta nu exista cel mai tare e EMINEM \M/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cica in video ila ca ii se desface masca ii facut pe photoshoplaughinge o prostie, justin bieber exista si in plus eu am fost la premiile mtv in madrid ca eu stau in spania si l-am vazut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ai dreptate justin bieber normal ca exista.Il iubesc.Ilove you justin bieber.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La inceput am crezut si eucrying dar...bah e o marreee minciuna...Televiziunea ONION nu exista.gluma de prost gust>:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat adica uitati-va pe google la POZA CU EL LA MARE SI VEDETI CE CORP ARE SI mosu ila nu ar putea sa danseze cum face justin sau sa faca cum face el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daniel exista plus ca daca nu ar fi existat nu mai aparea la atatea posturi pa-pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol ce gluma proasta logic ca exista!laughing by dana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este deloc adevarat.ar putea un om de 51 de ani sa faca schemele pe care le-a facut intr-un concert.si daca ar fi fost adevarat nu ar mai fi tinut concerte. doar incearca sa ii distruga cariera

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da este adevarat justin bieber nu exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-ma sa-ti clarific. SUnt sigura ca dupa cate raspunsuri ai gasit, nu sti ce sa mai crezi. Desi majoritatea ne-am dori ca el sa nu existe, e aproape imposibil. In primul rand, de Halloween, la noi in clasa cineva a facut o gluma proasta, si-a tuns parul gen JB si el avea ochii lui. Arata leit. Ce ii costa pe astia de la Onion lol sa puna un mos sa se dea cu fond de ten si sa o faca pe JUstin Bieber? Gandeste-te. JB nu a aparut asa, ca e si el. L-a gasit cineva pe youtube. Atunci cand avea 7 ani tot mos era? Ca era mult mai scund. MOsii nu mai cresc! Asa ca te asigur, nu! Plus ca imi aduc aminte ca am fost in America odata, cand eram mica, si l-am vazut pe JB inainte de a fi faimos. Te asigur eu ca nu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai traieste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eşti prost justin bieber are 16 ani şi există

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dal drecu rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii numa o gluma laughing exista. normal ca exista laughing si maiksa o zis intr-un interviu ca s nu credem tot ce vedem p net ca numa prostii is oh go on... si colegii mei d cls tot zic ca nu extista da s va intre in cap ca EXISTA! laughing numa de aia ca il urati inseamna ca nu extista? cum ar fi s zicem ca cody simpson nu extista numa de aia ca ii ca o fata si ca ii urat saracu? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca exista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu cred ca e minciuna a ziaristilor si paparatzzilor americani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu nu cred si il ador pe justin bieberlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat i-am citit pe toti si ei au dreptete unu dintre ei
daca justin bieber nu exista nu mai erau melodii sau alceva cu el in direct eu nu cred zvonul asta e o mare prostie daca vrei sa vb ia id meu ana_sorina456

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=MNWpaVsOgkM uitate la asta:P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am vorbit cu prima prietena a lui Caitlin pe facebook si a zis ca da s-a dat unu drept el si la bagat la inchisoare pe falsul justin cel de 51 de ani tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat daca era adevarat i-se vedeau ochi prin masca mereu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin BIEBER exista pentru ca e cel mai dragut baiat din lume

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur ca exista prostule ma!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai in videoclip spune ca l-au dus la inchisoare da sh atunci explicami dc a fost jastin bieber prezent la premierile de la Mtv EMA la Madrid? oricum asta e doar o minciuna, e criza si in america sh au nevoie de bani sh singurul mod sa minta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista, pe bune, nu are cumlaughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o gluma.
Nu cred.