| anonim_4396 a întrebat:

Kinetoterapeutii vad multe femei aproape goale?(in lenjerie)

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Raspunsurile pe care le primesti aici hotaresc daca te apuci de meseria asta..nu?

| anonim_4396 explică (pentru Apache):

Evident ca nu, a trebuit sa ma dezbrac in fata unui kinetoterapeut(pentru o terapie, alta decat kineto) si imi tot zicea sa nu-mi fie rusine, si ma intrebam cam cate femei ar mai fi vazut aproape goale.

| Apache a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine...glumeam.

Kinoterapeutul se ocupa de gimanstica medicala, banuiesc ca nu e ceva obisnuit nici pentru el.
Dar...iti dai seama ca nu ai fost singura.
Depinde si de ce terapie ai facut pana la urma.

| hopelessbaka a răspuns:

Nu! What the...
Oamenii care fac kinetoterapie sunt imbracati sport.