| KinekT a întrebat:

La banchetul din clasa a 8-a trebuie sa te duci cu partenera? Daca invit o fata din 8B (Eu fiind din A) trebuie sa stau la masa cu ea,cu colegii ei, sau ne despartim si numa dansam din cand in cand?

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu.Noi nici nu ne am gandit la asta.Pur si simplu am mers acolo si ne am distrat.Stai linistit laughing

| FashionKitty a răspuns:

Fiind vorba de banchetul de a 8-a mai bine te duci fara partenera, ca sa stai cu colegii ca doar se presupune ca ar fi un fel de petrecere de ramas bun. Si oricum o poti invita pe fata respectiva sa danseze cu tine si daca nu e partenera ta.

| Raluca321123 a răspuns:

Nu e ne-aparat sa mergi cu partenera (doar daca vrei).