| CosminKidd a întrebat:

La barn buddy cum fac sa iau si eu caine.sau cum adaug un vecin? sau ce trebuie sa fac sa pot lua un caine? funda pentru cel corect

2 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Pai ca sa iai caine trebuie sa ai 20 de vecini. daca nu ai agauga si gand ajungi la 20 de vecini nu mai mult iti poti lua caine. daca treci limita de 20 nu o sa. ti mai poti lua catel pentru ca va trebui sa mai adaugi vecini pana la 80 si va fi foarte greu
bafta la cautare de vecini ...si la joc...
apropo la profilul meu dp acest site am hi-ul da. mi cerere de prietenie, de vecini la barn buddy daca acolo joci...

| Lexiiss a răspuns:

Trebuie sa trimiti invitatii.