| CosminKidd a întrebat:

La barn buddy cum fac sa iau si eu caine.sau cum adaug un vecin? sau ce trebuie sa fac sa pot lua un caine? funda pentru cel corect.

1 răspuns:
| LostInDreams a răspuns:

Buna.Pei,mai intai trebuie sa aflii cati vecini iti trebuiesc pentru a cumpara caine, este destul de greu sa strangi atata credit penrtu alti cainihappy. Unde ai ferma ta da-i sus la SHOP si intra la animale, apoi vezi ca iti apar in prim plan niste caini. Unul dintre ei este maroniu si costa 1, 000. Da-i clic pe el si o sa iti apara o fereastra in care spune de cati vecini ai nevoie(iti apare un lacat si scrie cu rosu cati iti trebuie), daca nu ai destui iti apare ADD NEIGHBORS(in dreapta lacatului intr-un chenar albastru). Dai acolo si alegi persoane pe care vrei sa le inviti la joc(trebuie sa le ai la prieteni la hi5 ca sa fii vecini la burn baddy cu ei). Mie de exemplu imi trebuiesc 20 de vecini pentru caine, dar nu uita ca trebuie sa si strangi 1, 000 de banuti pentru a-l cumpara+ hranahappy