| anonima10 a întrebat:

La Barn Buddy daca am casa pusa pe recolta cum pot sa imi fure sau sa puna gandaci, iarba?(Nu au ramas portiuni neacoperite).

5 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

De ce nu ne spui ce este Burn Buddy? Sau crezi ca tot mapamondul joaca acest joc? In general, o astfel de intrebare, o pui cu: " va rog frumos, cine ma poate ajuta..." Eu chiar daca as sti, parca tot nu te-as ajuta pentru ca nu esti politicoasa. Sa intelegi un lucru: dupa cum stii, conversatiile sunt discutii libere pe diferite teme. Tema jocurilor e specifica mai mult copiilor si tinerilor. Dar nu toti care sunt pe acest site sunt tineri sau adeptii jocurilor.Deci.

| gigiro a răspuns:

Foarte frumos, esti asa cum vreau eu, te felicit! Primesti un 10 de la mine.

| darkstar a răspuns:

Acum nu se mai poate fura chiar daca schimbi data...

| anonima10 explică:

Bine gigiro o sa tin cont pentru data viitoarehappy
Adisor iti fura si daca ai caine pentru ca era o smecherie sa schimb data la calculator in loc de 5 sa pui 6 si puteai sa furi chiar daca aveai caine cu mancare sau nu dar acum nu se mai poate.

| Adisor14 a răspuns:

Si eu joc jocul ala si iti spun ca orice ai pune pe recolta tot iti pot fara alti din ea iti sugerez daca ai 20 de prieteni in joc sa iti cumperi un caine si nu iti mai fura nimeni nimic...bafta