| IoNyShimotukushichi a întrebat:

La cate intrebari trebuie sa raspund ca sa am multe puncte?

4 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

La cat mai multesmug

| Alexandru a răspuns:

Ca sa ai "multe puncte" e cat se poate de clar si de simplu ca trebuie sa raspunzi la muuuuuuulte intrebari.Acum, depinde ce intelegi tu prin "multe puncte "...
Mult succes oricum...

| Helvete a răspuns:

Daca doar pentru asta raspunzi la intrebari, mai bine te lasistraight face.

| ADIvreaFUNDITA a răspuns:

Prostia asta o stie toata lumea, lol ce crezi ca numa tu ai stiut si tu ne spui noua asta laughing. Si in al 2-ilea rand ce satisfactie ai daca iti dai singur fundite? hm? mai bine raspunzi la intrebari de la altii si sti ca ai primit funda pe drept.Si eu iti raspund cu ''bine ma lasane cu astea ca si copilu de 5 ani stie schema asta, nu vezi ca nimeni nu teo dat raspuns? lol''