| AnaBanana a întrebat:

La cati ani ati incercat prima tigara?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pe la 8 ani cred.

| TrendyHedgehog a răspuns:

Eu la 12 dar cum am luat-o in gura am aruncat-o pe jos pentru ca avea un gust groaznic.Si de atunci nu am mai fumat ca nu imi place.

| aly a răspuns:

Pe la 17 ani

| winchesters a răspuns:

Buna.
La 14 ani
Tu?
Pa-pa

| MyRuXzZzA a răspuns:

Eu una am 13 ani, si pana acum nu am incercat nici o tigare...Si ma pot mandrii cu asta pentru ca, dupa cum stiti, tigarile te distrug
Eu iti spun ca cel mai bine ar fi sa nu te apuci de asa ceva, pentru ca de la tigare pana la drog...Este doar un pas!
Succes si, iti spun eu ca cel mai bine ar fi sa asculti sfatul meu

| Astaeparereamea a răspuns:

tu in loc sa intrebi ce mincare este mai sanatoasa intrebi de tigari, uuuuuuuuaaaaaaaaaa! feeling beat upfeeling beat upfeeling beat up

| aanndreeaa a răspuns:

14 jumatelaughingblushing

| Enzio a răspuns:

La:-s...11 ani, si dupa pe la 12 juma am inceput sa fumez pentru cateva zilelaughing si dupaoh go on bleaah, am lasat-ohappy