| buburuza115 a întrebat:

La ce data vine,, Mos Nicolaie"?

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

E clar, te ocoleste mosu, nu ai fost cuminte?batting eyelashes nu dispera, daca nu vine pe 6, sigur va veni pe 25 dec:*

| buburuza115 explică (pentru caramela):

Ei haai, ca nu-s eu bebelus sa cred in,, Mos Nicolaie" si,, Mos Craciun"! intreb ca sa-i zic mamei, sau mai degraba lui tata!

| caramela a răspuns (pentru buburuza115):

De ce nu e bine sa crezi? asta e frumusetea si spiritul sarbatorilor de iarna, ce daca esti mare? si eu sunt destul de mare, si retraiesc mereu aceste clipe minunate si imi aduc aminte cu drag de copilarielove strucklove struck

| Ramonaaaa a răspuns:

6 Decembrie.

| IlegalSmile a răspuns:

Heii.

Mos Nicolae vine in seara aceasta.5-6 decembrie...noaptea tarziehappy

Ti'ai pregatit ghetutele sa-ti aduca cadouri happy?

Pa,****:*