| ionica56 a întrebat:

Stiti bine ca in seara asta vine Mos Nicolaie. Ce v-ati dori de la el anul asta? Aveti grija Mosul vede, aude si navigheaza pe TPU!:*

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mie nu o sa-mi aduca nimicsad
Si vroiam un catelusbig grin

| pwp a răspuns:

Pai...nuimi doresc nimic special love struck
doar dulciuri love struck

| Biencush a răspuns:

Ce bine ca e in zona! Poate aude si ma asculta! Eu as dori sa primesc un set de fular, manusi si caciulita, ca am inghetat cat am iesit in dimineata asta pana afara.

| EnnY a răspuns:

Http://www.zuum.ro/pagina.php?id=1029 mi-as dori sa dea un vot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Eu mi-aş dori linişte şi sănătate. Crezi că o să-mi aducă? :)
Te invit aici http://www.lecturirecenzate.ro/ Pa, pa!