| Annitu a întrebat:

La ce film aţi plâns cel mai mult?hee hee

Răspuns Câştigător
| sensibilosu a răspuns:

Lista lui schindler
pianistul
a walk to remember
brave heart
fire proof
titanic

33 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu am reuşit niciodată să plâng la filme indiferent cât de mult m-au impresionat.
Pa, pa.

| Elena1234456 a răspuns:

American Pie laughing stiu, stiu, e comedie, dar mi-a amintit de un tip oh go on.

mariana
| mariana a răspuns:

Eu nu prea plang la filme, insa unul la care mi-au dat lacrimile, a fost Lave Story. M-am pus in pielea acelor tineri care, au gasit acest sentiment inaltator al iubirii si carora le-a fost, de fapt, refuzata fericirea, datorita unei boli necrutatoare cum este cancerul.

| Malvina24 a răspuns:

Ghost-e un film minunat, m-a lasat impresionata!

| monyk a răspuns:

Buna, nu prea am plans eu la filme, dar m-a emotionat filmul A walk to remember.

| Alisa a răspuns:

Lumina ochilor mei (film indian).

| Klara a răspuns:

@110, n-am crezut ca voi plange vreodata la Avatar, dar mi-a venit. sad

De plans am plans la Lista lui Schindler happy

| Annitu explică:

@sensibilosu', mersikiss mi-a plăcut fireproofbatting eyelashestrebuie să mai văd lista lui schindler şi pianistulbig grin

| Kidd a răspuns:

Cei ce-L cauta pe Dumnezeu cu inimia curata il gasesc

love struck Imi era mila de baietelul aceahee hee

| Kidd a răspuns:

Acela ma scuzati**

| Anelise_2071 a răspuns:

Transformers, cînd l-a capturat pe bumbelbee.

Cu respect, Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷღEsmeღƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

| Fifylici a răspuns:

A Walk To Remember a fost singurul film pana acum desi am vazut mai multe care m-a facut sa vibrez si s-a plang cu adevarat.Scenariul se aseamana asa de mult cu viata mea incat am stiut ce simte tatal dar si fata fiindca eu traiesc asta pe pielea mea.Este un film care a reusit sa relateze una dintre cele mai mari probleme ale adolescentilor.

| Petronela a răspuns:

Titanic:d

Răspuns utilizator avertizat
| AnaisC a răspuns:

Titanic Si Avatar.
James Cameron e genial.

| Aiicha a răspuns:

A walk to remember, the notebook, keith, if only...big grinbig grinbig grin

| OrangeWind a răspuns:

A walk to remember si Hachiko:A dog's story

| elyssa20 a răspuns:

Codul lui DaVinci
Am plans dupa timpul irosit pentru vizionare.

Un film care mi s-a parut super a fost Amistad. Doua faze de plans:

1. Tipul care sare peste bord cu nou nascutul in brate
2. Momentul in care sunt aruncati peste bord negrii bolnavi. Legati cu un lant de picioare.

Infioratoare faze.

| irina20 a răspuns:

Premonitia.

| Fvn a răspuns:

Baiatul in pijamale vargate, mi-a dat o lacrima.
Eu nu plang la filme.

| CarlaElena a răspuns:

Dear John`
; x
Pride and Prejudice`
; x

| STARRINGDiva a răspuns:

La filmul Titanic

| Mary Marry a răspuns:

La Titanic, de fiecare data cand aud melodiia aceea cu Celine Dion imi vine sa plag.Pe bune.

| dewix a răspuns:

A walk to remember.

| Daniella13 a răspuns:

Ironia sortii (Though None Go with Me).

| HelpBoy a răspuns:

La un film porno.

| gabriela007 a răspuns:

Titanic happy

| pinkreason a răspuns:

A walk to remember, If only si Titanic

| GiuliaTamas a răspuns:

Un film cu Jackie Chan nu imi vine in minte numele acum dar a fost cu un bebelus eu sunt obsedata de tarile japonia si china si doar la aceste filme incep sa plang laughing