| ONE123456789 a întrebat:

Ce film de dragoste v/a placut cel mai mult? Unde ati plans mult de tot.

24 răspunsuri:
| price a răspuns:

The one born

| ONE123456789 explică (pentru price):

Despre ce este vorba?

| Tlbi a răspuns:

Hachiko A Dog's Story este un film care prezinta dragostea unui caine fata de stapan. Greu sa nu plangi la un asemenea film, e foarte impresionant.

| ONE123456789 explică (pentru Tlbi):

Eu l/am vizionat si nu am scos nici o lacrima. Dar mi s/a parut trist.

| Dariusuu a răspuns:

Îți recomand filmul The Canyon 2009 care prezintă o dramă cutremurătoare între doi îndrăgostiți.

Uite -. http://www.youtube.com/watch?v=5xibmU-VMKE

| ONE123456789 explică (pentru Dariusuu):

Iti multumesc. Am vazut filmul si e ok dar nu prea are scene de dragoste, e mai mult actiune. Dar iti multumesc.

| Dariusuu a răspuns (pentru ONE123456789):

E foarte emoționant filmul, îți mulțumesc de părere.

| inconscient a răspuns:

The Vow, se iubesc, au un accident, ea isi pierde memoria, el incearca sa o faca sa-l iubesca din nou, renunta, ea tot nu-si amintese, la final se intalnesc din nou, sa inceapa din nou relatia.

A walk to remember, o fata saraca, fiica preotului, baiatul popular, se indragostesc, ea afla ca are leucemie, se casatoresc, ea moare, el nu o uita niciodata.

The thorn birds este un mini-serial mai vechi de prin 1990 si ceva, fata se indragosteste de preot, el nu stie daca sa renunte la preotie sau sa continue, actiunea se petrece in 7 episoade, el la final moare.

Poate nu trebuia sa-ti spun ce se petrece pentru ca nu o sa-l mai urmaresti cu atat entuziasm, asta daca vei vrea sa-l vezi, bineinteles. big grin
Oricum, vizionare placuta! happy

| ONE123456789 explică (pentru inconscient):

Iti multumesc. Eu le/am vazut toate in afara de The Thorn Birds dar o sa ma uit.

| inconscient a răspuns (pentru ONE123456789):

Nu vei regreta! happy

| oanaaa16 a răspuns:

A walk to remember happy
Iar, asta este asa genul "tipul rau" cu "fata buna" E frumoss rau smug
3 metros sobre el cielo
Tengo ganas de ti
E in spaniolaa love struck
p.S: Nu e telenovela laughing

| ONE123456789 explică (pentru oanaaa16):

Stiu ca nu e telenovela. Si eu l/am urmarit si se afla in topul filmelor mele preferate. E superb.

| oanaaa16 a răspuns (pentru ONE123456789):

Da love struck il ador. Poti sa te mai uiti la Keith. Cu adolescenti sau Leters to Juliet happy

| ONE123456789 explică (pentru oanaaa16):

M/am uitat la amandoua. Mi/a placut mai mut Leters to Juliet. Keith nu m/a prrins.

| oanaaa16 a răspuns (pentru ONE123456789):

Atunci ...The Lucky One?

| ONE123456789 explică (pentru oanaaa16):

Nu l/am vazut dar de multe ori am vrut sa/l vad. Tu ce zici, merita?

| oanaaa16 a răspuns (pentru ONE123456789):

Da da da da. Meritaa! laughing E foarte frumos, iar Zac face un rol de exceptie happy

| ONE123456789 explică (pentru oanaaa16):

Ok. O sa ma uit. PS: Imi pari draguta.

| oanaaa16 a răspuns (pentru ONE123456789):

smug Venind de la o fata, e ok. Multumeschappy
Venind de la un baiat, uu e si mai ok laughing)

| ONE123456789 explică (pentru oanaaa16):

Eu sunt fata. hahaha

| oanaaa16 a răspuns (pentru ONE123456789):

Ma miram eu, un baiat care sa puna o asemenea intrebare. hmm. suspect laughing

| ONE123456789 explică (pentru oanaaa16):

Da. hahaha

| AmaliaNico a răspuns:

"Now is good". Este drama, dar are o poveste de dragoste superba :3. "A walk to remember" este superb, "Dear John"

| ONE123456789 explică (pentru AmaliaNico):

A walk to remember si Dear John le/am vazut si au fost superbe. Now is good nu l/am vazut dar o sa ma uit. Iti multumesc.