| DaReZon a întrebat:

La ce tot se refera lumea cand ma face "retras"... ce Dumnezeu doar comunic cu colegii cu prietenii nu sunt salbatic. Doar imi place sa imi petrec majoritatea zilei pe PC vorbind cu englezii. Si tot spune ca sunt mereu suparat; Ce Dumnezeu ca eu nu sunt niciodata suparat, sunt doar serios si cuminte. Ce as putea sa fac ca sa nu mai fiu asa de "RETRAS" ca eu nu ma simt si cum fac sa nu mai zica unii oameni chestia asta? f

Răspuns Câştigător
| Marya6329 a răspuns:

In primul rand trebuie sa fi asa cum iti place tie nu sa te schimbi pentru ca asa vor alti... daca tu te simti bine in pielea ta lasa-i sa zica ce vor.Probabil lor li se pare ca nu comunici cu societate, ei nu inteleg ca tu ai altfel de procupari dar tu nu iti face griji simte-te bine in pielea ta te pup:*

1 răspuns:
| Marya6329 a răspuns:

Multumesc mult sper ca te'am ajutat...