| UnCristian94 a întrebat:

La ce va ganditi atunci cand nu aveti chef sa va ridicati din pat si este necesar sa o faceti?

Răspuns Câştigător
| Alexinho94 a răspuns:

Ma gandesc ca pierd timpu de pomana stand in pat si nu mai am timp pentru alte activitati. Bafta

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cu cat stai mai mult in pat cu atat ti-e mai greu sa te ridici, eu personal ma gandesc la asta si vreau nu vreau ma ridic

| IsabelaIssa a răspuns:

Ce trebuie facut, trebuie facut, nu poti amana de lene.

| OnuOnulică a răspuns:

Eu ma gandesc ca trebuie neaparat sa fac ce mi-am propus in aceea zi.
Asa reusesc...

| Ashadow a răspuns:

***** **** ******** (n-am voie sa scriu urat pe TPU; stelutele sunt caligrafice) x (viata,alarma, timp, morti, persoana care ma trezeste, dimineata).
Apoi ma calmez.

| JucărieLEGO a răspuns:

Ma gândesc că voi recupera plăcerea de a sta în pat. Ce poți să gândești? 1/3 din viață o dormi! Prea mult timp irosit!

| Blackrose101 a răspuns:

Eu ma gandesc ca in cinci minute, patul va deveni un abis fara fund.De obicei, nu functioneaza asa ca bunica mea ma stropeste cu apa pe fata.

| UnCristian94 explică:

Ma refer, cum va ambitionati sa va treziti si sa faceti ce aveti de facut

| JucărieLEGO a răspuns (pentru UnCristian94):

Simplu. Nu avem încotro.