| Deea_8855 a întrebat:

La ce va ganditi cand spuneti "Romania"? Care ar fi brandul reprezentativ pentru aceasta tara? Funda:*

4 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Când pronunţ România mă simt mândru, deoarece aici locuiesc şi aici m-am născut, mai mă gândesc şi la bucatele tradiţionale româneşti, sarmale, precum şi la multe alte obiective turistice...fiecare om gândeşte altfel...Ţie ce îţi spune ţara "Romănia"?

| Xtadelo a răspuns:

Mămăligă laughing

| Zabbyel a răspuns:

Ei bine de la sfarsitul comunismului incoa fetele din Romania au inceput sa se aranjeze/machieze/fardeze si toate nebuniile si le-au urcat in topuri love strucklove strucklove struck Romanie una din tarile cu cele mai frumoase/periculoase fete love strucklove struck
bravo lor love strucklove struck

| SugarSkull a răspuns:

Ma gandesc la Caragiale si la mastile astea: http://www.northleedslifegroup.com/......89_381.jpg