| anonim_4396 a întrebat:

La ce varsta ati decis ce facultate vreti sa urmati?

7 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

La nicio varsta laughing ca nu m-am dus.

| CostinAlamariu a răspuns:

La 18 ani. Si sunt extrem de multumit de alegerea mea big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aveam 20 ani, aproape 21. Nu cred ca conteaza varsta, conteaza ce alegi, sa nu ramai doar cu diploma si sa lucrezi necalificat pe un salariu minim pe economie pentru ca specializarea ta nu se cere pe piata muncii.

| wpetterssone a răspuns:

La 16 ani am decis ce facultate vreau să urmez.

| Andra9pk a răspuns:

La 18 dar a fost o greseala laughing m-am dus dintr-o ambitie

| anonim_4396 explică (pentru Andra9pk):

Ce facultate ai facut?

| Andra9pk a răspuns (pentru anonim_4396):

Contabilitate si informatica de gestiune dar am renuntat si m-am reprofilat catre ceva ce imi place happy