| cioco a întrebat:

La ce varsta ati inceut sa beti alcool?

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

La 18 ani cand sa facut banchetul de sfarsit de an. De atunci numai in anumite momente si la diferite ocazii.

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu mai tin minte. Deocamdata ma abtin sa beau bauturi alcoolice des si in cantitati considerabile. Am in casa mereu si beau cate putin cand am chef.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

La 27 de ani, cand m-am maritat. Nu beau nici acum mai mult de 30 ml de alcool tare sau o jumatate de pahar de vin si beau numai cand am chef, adica arareori.

lolita
| lolita a răspuns:

Cred ca pe la 22 de ani, nu mai retin sigur. stii tu. incepi cu un martini si termini cu un whisky laughing

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

La 19 ani. Am incercat intr-o noapte toata gama, am vrut sa recuperez ceea ce credeam ca pierdusem. laughing

| ViVi a răspuns:

Eu nu beau pentru ca il urasc frustrated am niste amintiri laughing

| gabitza_3022 a răspuns:

De cand aveam 1 zilaughing)) glumesc...nu beau alcoolhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eram la gradinita. La nunta unui unchi, mi-a dat el un paharel de vin si cred ca am apucat sa beau o gura, pina m-a vazut frate-sau. Vine el sa ma intrebe "ce faci? Cine ti-a dat sa bei asta? Inconstientu... ia si bea o limonada, lasa asta" rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu consum alcool tongue ci doar gust la petreceri asa cate o gura